Teslimat ve Garanti
 
Siparişiniz onaylandıktan sonra ürünleriniz teslimat için hazırlanır ve adresinizin depomuza olan uzaklığına göre en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.
 
Yurtiçi  ve yurtdışı siparişlerinizde; resmi tatillerde ve haftasonu verdiğiniz siparişlerin teslim süresi tatil bitimi itibariyle 1-5 gündür. 
 
Yurtiçi siparişlerinizde; ürünlerimiz müşterilerimize Aras Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir ve 5 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılır. Vermiş olduğunuz teslim adresinde bulunulmaması durumunda, kargonuzu 3 gün içerisinde en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakılır. Paketinizi 3 gün içerisinde almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.
 
Yurtdışı siparişleriniz için ise DHL Kargo ile gönderilerimiz yapılmaktadır. Siparişleriniz en geç 5 iş günü içerisinde adresinize ulaştırılır. Vermiş olduğunuz teslim adresinde bulunulmaması durumunda, DHL tarafınıza bilgilendirme geçerek en kısa sürede teslimatını sağlamaktadır.
 
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (yırtılma, sökülme, kirlenme ve ıslanma...vs) kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargonun iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Ürünleri teslim alırken düzgün ve hasarsız olarak aldığınızdan lütfen emin olunuz.
 
Sormak istediğiniz tüm sorular için bize 0545 33 646 33 nolu telefondan ulaşabilir veya [email protected] e-posta adresi üzerinden yazabilirsiniz.