Sıkça Sorulan Sorular
 
İnternet siteniz üzerinden nasıl alışveriş yapabilirim?
 
İnternet sitemizi ziyaret ederek gerekli adımları takip etmeniz yeterlidir. Gerekli bilgiler girildikten sonra ödeme seçeneğinizi belirleyip alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.
 
Hangi ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirim?
 
Sitemiz üzerinden Kredi Kartı veya EFT ödeme seçeneklerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca kapıda nakit ödeme ve PayPal ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Yurt dışı siparişlerinizde de PayPal ve tüm Kredi Kartları ile alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 
 
Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?
 
Üye girişi yaparak sipariş oluşturduysanız ''hesabım'' bağlantısı üzerinden ''siparişlerim'' sekmesine tıklayarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
Üye olmadan sipariş oluşturduysanız bu durumda sipariş verirken doldurmuş olduğunuz formda belirttiğiniz  e-posta adresi üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.
 
Yurt dışı satışınız var mıdır, hangi ödeme seçeneğini kullanmalıyım? 
 
Yurt dışı satışımız mevcuttur. Tüm Dünya'ya kredi kartı ya da Paypal ödeme seçeneği ile gönderi yapılmaktadır. İhtiyacınız halinde +90545 33 646 33 nolu whatsapp hattımız ya da Instagram-demim_official üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz, kargo bedeli ne kadardır?

Yurt içi siparişlerinde  Sürat Kargo ile çalışmaktayız. Yurt içi siparişlerinde kargo bedeli sabit 8,00₺ olarak belirlenmiştir. Yurdışı siparişlerinde ise DHL ile gönderi yapılmaktadır. Kargo bedeli 75₺ olarak sabitlenmiştir. 

İade ve Teslimat Şartları nelerdir?

İnternet sitemiz ve mağazalarımız üzerinden yapacağınız tüm alışverişler için %100 koşulsuz değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır. İhtiyaç durumunda faturalarımız arkasında da detaylı bilgi mevcuttur.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz, aynı gün mesai saatleri içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Sürat Kargo çalışma saatlerine göre genellikle bir iş günü sonunda adresinize teslim edilir.

Siparişimi başkası teslim alabilir mi?

Siparişinizi bulunduğunuz adreste bir başkası TC kimlik numaranızı vererek adınıza teslim alabilir.